مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری یزد:


 مصطفی سالاری در نشست ستاد بزرگداشت 13 آبان با بیان اینکه مسئولان و دست‌اندرکاران فرهنگی باید با تدوین برنامه‌های منسجم نسبت به حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی اقدام کنند، اظهار داشت: ارزش‌ها و اهداف نظام به طور کامل و صحیح به نسل جدید منتقل شوند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری یزد با اشاره به ضرورت تبیین اهداف نظام و انقلاب اسلامی گفت: ایجاد تفرقه و از هم گسستگی وحدت مسلمانان در جهان اسلام از جمله مهمترین اهداف دشمنان دین و انقلاب اسلامی است.

سالاری افزود: فراهم کردن زمینه‌های حفظ و ارتقای اتحاد را از مهمترین رسالت‌های مسئولان و دست‌اندرکاران نظام دانست و بیان کرد: انتقال و شرح وقایع 13 آبان سال 57 به جوانان به ویژه دانش‌آموزان ضروری است.

وی نوآوری و تدوین برنامه‌های متنوع خاص ویژه مناسبت‌های ملی، مذهبی و سیاسی را ضروری دانست و عنوان کرد: تبیین مسائل فرهنگی، اجتماعی و سیاسی روز از جمله راهکارهای ایجاد پویایی و حضور حداکثری اقشار مختلف جامعه در مشارکت اجرای مناسبت‌های ملی و مذهبی است.

وی با اشاره به تشکیل 11 کمیته اجرای به منظور بزرگداشت 13 آبان، در استان یزد تصریح کرد: برگزاری جلسات متعدد هماهنگی، دخالت دادن سازمان‌های مردم نهاد، استفاده از ظرفیت دانش‌آموزی و دانشجویی استان و تدوین برنامه‌های متنوع در کمیته‌های ستاد بزرگداشت 13 آبان انجام شود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری یزد با اشاره به اهمیت برگزاری دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبري در پایان امسال ادامه داد: مجالس شوراي اسلامی وخبرگان رهبري، نقش مهمی در استحکام و پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه ایفا می‌کنند.

سالاری تبیین وظایف و عملکرد مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبري را، از جمله مهمترین راهکار، ایجاد زمینه‌های  مشارکت پرشور و حضور حداکثری اقشار مختلف جامعه در انتخابات دانست و بیان کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه نظام و انقلاب در برابر دشمنان دین و اسلام است.