فرماندارمیبد:

انتخابات تأثیر فراوانی در سیاست‌های داخلی و خارجی ایران خواهد داشت


در نخستین جلسه ستاد انتخابات که با حضور مدیرکل دفتر امور سیاسی و دبیر ستاد انتخابات استان و فرماندارمیبد برگزار شد، تمام ابعاد برگزاری انتخابات به‌ویژه شعب، تجهیزات، هزینه‌ها، پشتیبانی اطلاعات و زمانمندی انتخابات در این شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات مهم مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی گفت: ستاد انتخابات شهرستان همه تلاش‌های خود را در برگزاری انتخابات سالم و قانونمند به کار خواهد گرفت.

حسین فلاح بابیان اینکه تمام جهان انتخابات ما را رصد می‌کنند افزود: انتخابات در پیش رو تأثیر فراوانی بر سیاست‌های داخلی و بین‌المللی کشورمان و صلح پایدار در منطقه خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی در طول 36 سال گذشته ده‌ها انتخابات برگزار کرده است؛ مشارکت مردمی در سرنوشت کشور و احترام به آراء مردم و دموکراسی را از ویژگی‌ها بارز انتخابات در ایران عنوان کرد.

فرماندارمیبد بابیان اینکه ملت بزرگ ایران همواره در شرایط حساس و با حضور درصحنه، دشمنان را ناامید کرده‌اند گفت: یقین دارم ملت ما به‌ویژه مردم استان یزد و شهرستان میبد در دو انتخابات پیش رو در اسفندماه هم حضور باشکوه و حماسی خواهند داشت و سرنوشت کشور را با دستان خودشان رقم خواهند زد.

مدیرکل دفتر امور سیاسی و دبیر ستاد انتخابات استان هم با بازدید از مناطق مختلف شهرستان، مسائل انتخابات را در میبد مثبت ارزیابی کرد و گفت: شهرستان میبد از شهرهای تأثیرگذار در انتخابات است و مجریان انتخابات باید زیرساخت‌های لازم را برای برگزاری انتخابات سالم فراهم کنند.

مصطفی سالاری افزود: ستاد انتخابات استان برنامه‌های جامع و کاملی را برای انتخابات سالم در استان اندیشیده است و به فضل الهی مردم استان، با حضور باشکوه خود برگ زرین دیگری در انتخابات آتی در استان به تاریخ انتخابات اضافه خواهند کرد.

نصب سیستم اعلام حریق اتاق سرور، هزینه سرویس یو پی اس مرکز آیت‌الله حائری، بررسی و پوشش و آنتی دهی شعب اخذ رأی و ارسال لیست تجهیزات ضروری انتخابات به استانداری از مصوبات این جلسه بود


آدرس کوتاه :