استاندار یزد در نهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان:

تاکید بر فراهم سازی زمينه حضور حداكثري مردم در انتخابات


(سید محمد ميرمحمدي) در ادامه به دو ملاقات اخیر استانداران و فرمانداران با مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور اشاره کرد و گفت: در هر دو جلسه نكات مؤثر و بسیار خوبی در رابطه با انتخابات و موضوع پساتحريم مطرح شد. وی افزود: رهبر فرزانه انقلاب در این نشست به رعايت الزامات رقابت سالم و حضور حداكثري مردم در انتخابات پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري و دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي اشاره و بر لزوم رعايت مرّ قانون در تمام مراحل انتخابات پيش رو تأكيد كردند. استاندار يزد تصريح كرد: شايسته است زمينه حضور حداكثري مردم در انتخابات و برگزاري انتخابات رقابتي، پرشور و باشكوه را در هفتم اسفندماه سال جاري فراهم كنيم. رئيس شوراي برنامه‌ریزی و توسعه استان اظهار داشت: در بحث برجام و پساتحريم نيز مقام معظم رهبري اين موفقيت را حادثه‌ای بزرگ و مهم دانستند و ضمن تقدير از دولت تدبير و اميد و تيم مذاکره‌کننده هسته‌ای جمهوري اسلامي ايران، بر سیاست‌های اقتصاد مقاومتي تأكيد كردند. ميرمحمدي گفت: تأكيد رهبر فرزانه انقلاب بر اين است كه رفع تحریم‌های ظالمانه را بايد يك فرصت تلقي كنيم، اقتصاد كشور را مبتني بر دانش، توليد و فناوري بنيان نماییم تا اقتصاد كشور از چنان استحكامي برخوردار شود كه تکانه‌های اقتصادي دنيا نتواند آن را متزلزل و منفعل كند.

(سید محمد ميرمحمدي) در ادامه به دو ملاقات اخیر استانداران و فرمانداران با مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور اشاره کرد و گفت: در هر دو جلسه نكات مؤثر و بسیار خوبی در رابطه با انتخابات و موضوع پساتحريم مطرح شد.
وی افزود: رهبر فرزانه انقلاب در این نشست به رعايت الزامات رقابت سالم و حضور حداكثري مردم در انتخابات پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري و دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي اشاره و بر لزوم رعايت مرّ قانون در تمام مراحل انتخابات پيش رو تأكيد كردند.
استاندار يزد تصريح كرد: شايسته است زمينه حضور حداكثري مردم در انتخابات و برگزاري انتخابات رقابتي، پرشور و باشكوه را در هفتم اسفندماه سال جاري فراهم كنيم.
رئيس شوراي برنامه‌ریزی و توسعه استان اظهار داشت: در بحث برجام و پساتحريم نيز مقام معظم رهبري اين موفقيت را حادثه‌ای بزرگ و مهم دانستند و ضمن تقدير از دولت تدبير و اميد و تيم مذاکره‌کننده هسته‌ای جمهوري اسلامي ايران، بر سیاست‌های اقتصاد مقاومتي تأكيد كردند.
ميرمحمدي گفت: تأكيد رهبر فرزانه انقلاب بر اين است كه رفع تحریم‌های ظالمانه را بايد يك فرصت تلقي كنيم، اقتصاد كشور را مبتني بر دانش، توليد و فناوري بنيان نماییم تا اقتصاد كشور از چنان استحكامي برخوردار شود كه تکانه‌های اقتصادي دنيا نتواند آن را متزلزل و منفعل كند.
آدرس کوتاه :