با حضور مديركل امور سياسي و انتخابات استانداري يزد:

سومين گردهمايي معاونان فرمانداران شهرستان هاي استان يزد در بافق برگزار شد


سومين گردهمايي يكروزه معاونان فرمانداران شهرستان هاي استان يزد با حضور مديركل امورسياسي و انتخابات استانداري، فرماندار بافق، مديركل فناوري اطلاعات استانداري و جمعي از معاونان فرمانداران شهرستان هاي استان به منظور تبادل نظر و بهره گيري تجربيات در راستاي اجرا وظايف محوله به معاونين در محل فرمانداري بافق برگزار شد.

فرماندار بافق در ابتداي اين نشست ضمن عرض خيرمقدم به حاضرين و تسليت ايام ماه صفر به بيان ظرفيت ها و پتانسيل هاي شهرستان و اينكه تكميل طرح هاي جوار معدني در حال احداث شهرستان يكي از مهمترين محورهاي اساسي در توسعه اين شهرستان مي باشد بر لزوم تكميل و راه اندازي اين طرح ها تاكيد كرد و گفت: شهرستان بافق داراي ظرفيت ها و پتانسيل هاي متعددي دربسياري از زمينه ها از جمله معادن سنگ آهن است كه يكي از چهارمحوراصلي  سند توسعه شهرستان هم تكميل و راه اندازي صنايع جوار معدني مي باشد كه خوشبختانه سرمايه گذاري هاي مناسبي در اين زمينه در حال انجام است.

وي در ادامه اين نشست به بيان اقدامات صورت گرفته در شهرستان پيرامون برگزاري انتخابات امسال پرداخت و گفت: برگزاري جلسات متعدد ستاد انتخابات و نشست با اعضاي هيئت نظارت برانتخابات از جمله اقدامات صورت گرفته در اين زمينه مي باشد.

طلايي مقدم همچنين برگزاري انتخابات سالم را مهمترين وظيفه ستاد انتخابات شهرستان خواند  و عنوان داشت: سه محور اساسي، بيانات امام راحل (ره) و توصيه هاي مقام معظم رهبري و رياست محترم جمهور در برگزاري انتخابات اصول اجراي  برنامه ها در ستاد انتخابات اين شهرستان مي باشد.

مديركل امورسياسي انتخابات استانداري يزد نيز در اين نشست با قدرداني از فرماندار بافق پيرامون برگزاري جلسه بر ضرورت همراهي معاونان فرماندار با فرمانداران شهرستان هاي استان تاكيد كرد و گفت: معاونان بايد به عنوان بازوي قدرتمند فرمانداران در استان عمل كنند و همواره در تمامي زمينه ها همراه و همگام با فرمانداران باشند.

مصطفی سالاری در ادامه به رويداد سياسي مهم امسال اشاره كرد و گفت: مهمترین رویداد سياسي سالجاری، برگزاری دو انتخابات پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي است ،كه پیش بینی ها و برنامه ریزی های لازم در سطح استان انجام شده است.

وي افزود: ستاد انتخابات در استان، همچنین ستادهای انتخابات در سطح شهرستان ها و بخش ها تشکیل شده است و نشست ها، برنامه ریزی ها و هماهنگی های لازم را در این زمینه انجام گرديده است تا انشاا... بستر لازم براي حضور حداكثري مردم فراهم شود.

سالاري ادامه داد: بحث آموزش را بسیار تأکید و پرشورتر از همیشه دیدیم که انشاالله براي تمام عوامل دست اندرکار انتخابات، نشست های آموزشی را داشته باشیم.

وي در ادامه با اشاره به پیش بینی هاي انجام شده با توجه به انتخابات گذشته بالغ بر 730  شعبه اخذ رأی احتمالا در استان وجود داشته باشد افزود: همچنین تعداد عوامل دست اندرکار انتخابات اهم از اجرایی، نظارت، بازرسی و پیشتیبانی نزدیک به 20 هزار نفر در سطح استان پیش بینی مي شود که انشاالله بتوانیم زمینه و بستر خوبی را برای مشارکت مردم فراهم کنیم.

سالاري در پايان بر ضرورت برگزاري انتخابات سالم، باشكوه همراه با اقتدار ملي با رعايت اصل بي طرفي در برگزاري انتخابات تاكيد كرد و ابراز داشت: مسئولان برگزاري انتخابات به ويژه معاونان فرماندار بعنوان مسئولين ستاد انتخابات شهرستان حق هيچگونه اعلام نظر له يا عليه كانديداها را نداشته و بايد توجه ويژه اي در اين زمينه داشته باشند.

در ادامه اين نشست حاضرين پيرامون برنامه ريزي براي  برگزاري هرچه باشكوه تر انتخابات پيش رو و همچنين انتقال تجربيات در اجراي امور و  وظايف محوله به معاونين فرمانداران، بحث و تبادل نظر كردند.


آدرس کوتاه :