فرماندار یزد:

فعالیت نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس رصد می‎شود


یزد - ایرنا - فرماندار یزد گفت : تمام فعالیت‎ نامزدهای انتخاباتی رصد می‎شود و هرگونه تخلف و تبلیغات خارج از عرف یا استفاده از امکانات دولتی که توسط کاندیداهای احتمالی صورت گیرد، در سوابق و بانک اطلاعاتی آنها درج خواهد شد.

به گزارش ایرنا ، محمود شاکری شمسی دوشنبه شب در سومین جلسه ستاد انتخابات شهرستان یزد با اشاره به اهمیت انتخابات های پیش رو افزود : دشمنان به اهمیت این دو انتخابات واقف بوده و قصد دارند همانند گذشته با جو سازی و بکارگیری رسانه های معاند در اجرای صحیح و اصل انتخابات مشکلاتی را ایجاد کنند.
وی با بیان اینکه ستاد انتخابات شهرستان از حیث برگزاری منظم جلسات به نسبت سایر شهرستان های استان از لحاظ کیفی و کمی از وضعیت مناسبی برخوردار است اضافه کرد : باید مقدمات انتخابات بطور شایسته در شهرستان فراهم شود تا در روز انتخابات مردم با اطمینان کامل در آن حاضر شوند.
شاکری شمسی بر ضرورت تبیین اهمیت این دو انتخابات در آینده کشور به قشرهای مختلف مردم تاکید کرد و برنامه ریزی دبیرخانه ستاد انتخابات شهرستان برای برگزاری جلساتی با حضور دانش آموزان، دانشجویان، فرهنگیان، احزاب و گروه های سیاسی را خواستار شد.
یزد با وسعت 2397 کیلومتر مربع اولین شهر خشت خام و دومین شهر تاریخی جهان به شمار می رود و بر اساس آخرین سرشماری عمومی نفوس و مسکن جمعیت شهرستان یزد در مجموع 526 هزار و 276 نفر است.
استان یزد چهارکرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی دارد که شهرستانهای یزد و اشکذر یک حوزه انتخابیه و یک نماینده دارد.
انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند ماه سال جاری در سراسر کشور برگزار می شود.
آدرس کوتاه :