بخشدار زارچ:

مجریان انتخابات باید حافظ رای مردم باشند


یزد - ایرنا - بخشدار زارچ از توابع شهرستان یزد گفت : مجریان انتخابات باید حافظ رای مردم باشند و در راستای صیانت از آن و پیروی از دستور مقام معظم رهبری گام بردارند.

به گزارش ایرنا ، امیر صادقی مقدم روز پنجشنبه در اولین جلسه ستاد انتخابات بخش زارچ افزود : بی طرفی و عدم حمایت از نامزد خاصی مهمترین اصلی است که مجریان در امر برگزاری انتخابات باید رعایت کنند.
وی با بیان اینکه اولویت اصلی ستاد انتخابات در شهرستان و به تبع آن در استان برگزاری انتخاباتی سالم، قانونمند و پرشور در سال جاری است خاطرنشان کرد : هر چه بستر حضور آحاد مردم در صحنه انتخابات فراهم تر شود، قدرت نمایی بیشتری از مردمی بودن نظام مقدس جمهوری اسلامی را در عرصه بین المللی شاهد خواهیم بود.
بخشدار زارچ تاکید کرد : همه افرادی که در برگزاری انتخابات دخیل هستند لازم است در راستای صیانت از آرای مردم و پیروی از دستور مقام معظم رهبری مبنی بر حق الناس بودن رأی مردم گام بردارند.
صادقی مقدم تاکید کرد: به منظور شناسایی نقاط قوت و ضعف محل های اخذ رای در بخش زارچ بازدیدهایی از شعب اخذ رای انجام شود.
شهر زارچ با وسعت 23 کیاومتر مربع و جمعیت 16500 نفر در ده کیلومتری شمال غربی شهر یزد و در کنار جاده ترانزیت شمال به جنوب واقع شده و دارای آب و هوای گرم و خشک کویری است
آدرس کوتاه :