ستاندار یزد تأکید کرد:

موفقیت های دولت حاصل حمایتهای رهبری و تدابیر رئيس جمهور و حضور مردم است


استاندار یزد با اشاره به توفیقات دولت یازدهم در زمینه های مختلف گفت : آنچه که امروز بعنوان موفقیتهای دولت از آن یاد می شود ناشی از حمایتهای مدبرانه مقام معظم رهبری و تدابیر رياست محترم جمهور و حضور و مشارکت مردم در صحنه های مختلف است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری یزد، عصر شنبه 7 شهریور ماه نشست هم اندیشی و همدلی دولت و منتخبین فرهنگی و اجتماعی و فرهیختگان استان با حضور دبیر هیأت دولت، استاندار یزد، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری ، مدیرکل حوزه استاندار، مدیران کل ستادی استانداری  و فرهیختگان استان در سالن شهید منتظرقائم استانداری برگزار شد.
استاندار یزد در این جلسه اظهار داشت : هفته دولت فرصتی است مغتنم تا از اخلاق ،رفتار، منش، تواضع و راستگویی شهیدان رجایی و باهنر درس بگیریم و این خصوصیتهای اخلاقی آنان را الگویی برای خود در خدمتگزاری به مردم قرار دهیم .
"سیدمحمد میرمحمدی" به توفیقات دولت تدبیر و امید در عرصه های داخلی و خارجی اشاره کرد و افزود: پیروزی دولت در مذاکره هسته ای مهار تورم لجام گسیخته و اجرای موفق طرح نظام سلامت از مهمترین دستاوردهای دولت یازدهم بوده است.
عالی ترین مقام اجرایی استان ادامه داد : تیم مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی ایران در سایه حمایتهای مدبرانه رهبر فرزانه انقلاب تدابیر ریاست محترم جمهور و پایداری مردم صبور ایران توانست در مذاکرات هسته ای به پیروزی دست یابد و ایران را بعنوان هفتمین کشور قدرتمند جهان به دنیا معرفی کند.
وی یادآور شد : با این حرکت هوشمندانه تیم مذاکره کننده هسته ای نقشه های دشمنان جمهوری اسلامی ایران که ایران را بعنوان محور شرارت در دنیا معرفی کرده بودند نقش برآب شد و مردم جهان ایران را بعنوان کشوری اهل منطق که هرگز اهل جنگ و خونریزی نیست شناختند.
"میرمحمدی" اظهار داشت : اقدام مهم دیگری که رهبر فرزانه انقلاب نیز از آن تقدیر نمودند ثبات و آرامشی است که دولت در حوزه اقتصاد ایجاد کرده است .
وی خاطرنشان کرد : دولت در حالی به کنترل و مهار تورم لجام گسیخته چهل درصدی دست یافت و آن را به زیر 15 درصد کاهش داد که قیمت نفت در دو سال اخیر روند نزولی داشته و از 105 دلار در هر بشکه به 42 دلار در هر بشکه کاهش یافته است.
استاندار یزد همچنین به اجرای موفق طرح تحول نظام سلامت در کشور اشاره و عنوان کرد : با اجرای موفق این طرح بیش از ده میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفتند و در استان یزد نیز مردم استان از اجرای این طرح رضایت کامل دارند.
"میرمحمدی" همچنین با اشاره به پروژه های افتتاح شده در هفته دولت در استان یزد گفت : در این هفته 292 پروژه در استان با اعتباری بالغ بر 197 میلیاردتومان افتتاح گردیده و در حال بهره برداری است .
عالی ترین مقام اجرایی استان برگزاری چنین جلساتی را بسیار تأثیرگذار دانست و گفت : نخبگان و فرهیختگان استان می توانند بعنوان مشاورانی امین مسئولین و مدیران را در اجرای مسئولیتهای خود یاری دهند.
گفتنی است در ادامه این نشست نیلوفر صالحی بعنوان نماینده جامعه بانوان ، احسان دهقانی بعنوان نماینده نخبگان علمی ، عباس ملازینلی بعنوان نماینده اصحاب فرهنگ و هنر، فریبرز نواب بعنوان نماینده سازمانهای مردم نهاد و مهدی راستی بعنوان نماینده فعالان سیاسی و اجتماعی شهرستانهای استان به بیان دیدگاههای خود در حوزه های مختلف پرداختند.
 
آدرس کوتاه :